Tapeta na pulpit mantra om

om

Mantra om

Tapeta na pulpit mantra om (om)

Tapeta na pulpit mantra om

Czy podoba Ci się ten obraz jako tło? Możesz znaleźć najlepsze tapety na Top Tapety.

Tapety pobrane 12511 razy!

Rozmiar rozdzielczości ekranu jest , a nasza strona jest przeznaczona do automatycznego pobierania tego formatu tapety według rozdzielczości ekranu przez naciśnięcie "Pobierz tapetę".

7

Pozostałe wartości tego na tapetę 7 punktów ... Zgadzasz się? Czy uważasz, że zasługuje na więcej tapety? Weź udział teraz i Oceń teraz:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Przekaż w internecie

Darmowe tapety mantra om (om) aby pobrać

Om (także Aum, ॐ) jest najświętszą sylabą hinduizmu. Dźwięk omkara występujący w wedach, jest pierwotnym hymnem. Om to sylaba-nasienie (bidźa), postrzegana jako dźwięk powstania Wszechświata. Ta transcendentalna wibracja, jest uważana za identyczną z osobą absolutnego Wisznu. Na niej opierają się wszystkie hymny wedyjskie. Za świętą uznawana jest także w buddyzmie tybetańskim. Om to sylaba będąca najważniejszą mantrą, pierwotnym dźwiękiem znanym także pranawa, akszara i omkara. Z reguły wymawia się ją samą. To tapetę zajmuje na stronie, 11 lat , 2 miesięcy i 23 dni

Pobierz tapetę
Z POWROTEM
Mantra om om

Mantra om. jest to darmowy obraz umieścić na komputerze. w naszej próbki mają tę kolekcję obrazów do pobrania. wszystkie systemy operacyjne komputerów typu i. obrazy rozmiary dla wszystkich monitorów.

Tapeta mantra om (om). Tapety na Pulpit HD i zdjęcia, obrazy i tła mantra om (om). Pobierz tapetę mantra om (om) dla komputera z Gifmania Networks, sieć bezpłatnych stron internetowych. Tapety Zdjęcia mantra om (om) na pulpicie. Pobierz tło pulpitu [tagi]. Tapety HD mantra om (om). To tapetę posiada 78. pozycję w ogólnym górze strony.
Jeden z góry, nie masz już? Więc co czekasz? to tapetę jest pobierane przez naszych użytkowników jest zdecydowanie tapetę musisz być pobrane do komputera i to jest część kolekcji. W Gifmania są dumni, aby go do góry.

Jeśli podoba Ci się ten obraz, można również wysłać jako pocztówkę za darmo

Najbardziej pobierz tapety

Om pomarańczowy
5
60
pliki do pobrania

Symbol ten pomarańczowy jest symbolem Om, święte mantry religii hinduizmu i buddyzmu (religii Dharma). Symbol ciepłych kolorach podkreślają znacznie na tle koloru niebieskiego. Wydaje się być zanurzone pod wodą, otoczony pęcherzyków. Energia przepływa przez tego obrazu i skupić się na centrum, za Om w żółtych i... więcej

Obserwuj nas!
Tapeta na pulpit Mantra Om
Pobierz tapetę