Tapeta na pulpit Waterpocket Fold

Park Narodowy Capitol Reef

Waterpocket Fold

Tapeta na pulpit Waterpocket Fold (Park Narodowy Capitol Reef)

Tapeta na pulpit Waterpocket Fold

Czy podoba Ci się ten obraz jako tło? Możesz znaleźć najlepsze tapety na Top Tapety.

Tapety pobrane 76 razy!

Rozmiar rozdzielczości ekranu jest , a nasza strona jest przeznaczona do automatycznego pobierania tego formatu tapety według rozdzielczości ekranu przez naciśnięcie "Pobierz tapetę".

6

Pozostałe wartości tego na tapetę 6 punktów ... Zgadzasz się? Czy uważasz, że zasługuje na więcej tapety? Weź udział teraz i Oceń teraz:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Przekaż w internecie

Darmowe tapety Waterpocket Fold (Park Narodowy Capitol Reef) aby pobrać

Capitol Reef Park Narodowy został utworzony ze względu na malownicze kopuły skalne kaniony i wąskie znaleźć wzdłuż śladu Fold Waterpocket. Kolejność warstw skał osadowych znaleźć tutaj, rekordy niemal 200 milionów lat historii geologicznej. Te warstwy skalne ujawnić pradawnego klimatu tak różne, jak rzeki i bagna (Chinle formacji), Sahara, jak pustynie (Piaskowiec Navajo) i płytkich mórz (Mancos Shale). Capitol Reef Park Narodowy jest USA Park Narodowy, w południowo-środkowej Utah. Jest to 100 mil (160 km) długości, ale dość wąskie. W parku, założona w 1971 roku, zachowuje 378 km ² (979 km ²) i jest czynny cały rok, choć maja do września są najbardziej popularne miesiące. To tapetę zajmuje na stronie, 10 lat , 8 miesięcy i 7 dni

Pobierz tapetę
Z POWROTEM
Waterpocket Fold Park Narodowy Capitol Reef

Waterpocket Fold. jest to darmowy obraz umieścić na komputerze. w naszej próbki mają tę kolekcję obrazów do pobrania. wszystkie systemy operacyjne komputerów typu i. obrazy rozmiary dla wszystkich monitorów.

Tapeta Waterpocket Fold (Park Narodowy Capitol Reef). Tapety na Pulpit HD i zdjęcia, obrazy i tła Waterpocket Fold (Park Narodowy Capitol Reef). Pobierz tapetę Waterpocket Fold (Park Narodowy Capitol Reef) dla komputera z Gifmania Networks, sieć bezpłatnych stron internetowych. Tapety Zdjęcia Waterpocket Fold (Park Narodowy Capitol Reef) na pulpicie. Pobierz tło pulpitu [tagi]. Tapety HD Waterpocket Fold (Park Narodowy Capitol Reef). To tapetę posiada 6554. pozycję w ogólnym górze strony.
Wierzymy, że to tapetę nie lubił naszych użytkowników, co myślisz o tym? Dzieląc go na portalach społecznościowych, możesz pomóc jej, aby to znany i zwiększyć pobieranie.

Jeśli podoba Ci się ten obraz, można również wysłać jako pocztówkę za darmo

Najbardziej pobierz tapety

Park Narodowy Acadia
5
380
pliki do pobrania

W 1919 roku znany jako Lafayette Park Narodowy, pierwszy park narodowy na wschód od Missisipi. W 1929 r. nazwa została zmieniona na Narodowy Acadia Park.Today, Acadia zachowuje około 40.000 akrów atlantyckiego wybrzeża linię brzegową, mieszane i liściaste świerk / jodła lasów, gór i jezior, jak również kilka oddalonych od brzegu... więcej

Obserwuj nas!
Tapeta na pulpit Waterpocket Fold
Pobierz tapetę